POZOR! V online objednání naleznete kolonku "Důvod návštěvy" - do této kolonky prosím uveďte důvod návštěvy lékaře! Pokud zůstane tato položka prázdná nebude Vaše objednání potvrzeno.

Jestliže se objednáváte na vstupní prohlídku, nezapomeňte vyplnit a s sebou přinést list o vstupní prohlídce - zde ke stažení. 

Vážení klienti, Vaše online objednávka bude zpracována nejpozději následující pracovní den. Děkujeme za pochopení. 

+420 704 605 477

Pokud si potřebujete objednat recepty na chronickou medikaci, využijte pokud možno přednostně , prosím, SMS zpráv na telefon: 704605477 nebo mail: abmedsro@seznam.cz. Samozřejmě je možné si recept objednat i přímo telefonicky.

PROSÍME O RESPEKTOVÁNÍ NĚKOLIK ZÁSAD

- recepty si objednávejte , prosím, alespoň pár dnů dopředu,

- uvádějte prosím: Příjmení, Jméno, ročník narození, přesný název léku a počet balení.

- + uvádějte dodatek: SMS === e-recepty budou odeslány na telefonní číslo, které máme v naší databázi, a z něhož jste nám žádost o recept odeslali.

- + uvádějte dodatek: mail=== e-recepty budou odeslány na email, který máme v naší databázi

-+ uvádějte dodatek: tisk=== recepty budou vytištěny na konci pracovní doby a připraveny v ambulanci pro Vás

ONLINE OBJEDNÁNÍ

Pro Vás, kteří můžete a chcete využít flexibilitu online objednání Vaší -ze zdravotního hlediska - neakutní návštěvy a nebýt vázáni na časové možnosti telefonického kontaktu Vám nabízíme možnost rezervace termínu návštěvy v přiloženém objednacím online kalendáři. 

Prosím o respektování několika zásad:

- uvádějte prosím: Příjmení, Jméno, ročník narození, Vaše telefonní číslo uvedené v našem informačním systému a maximálně 2-3 slovy důvod návštěvy. Např. Bolest zad, převaz, žádost o lázně, preventivní prohlídka, pracovní prohlídka, kontrola tlaku,.......

AMBULANCE +420 704 605 477